Poradnik zakupowy

Pierwszy sklep Sports Direct w Płocku, większa Pandora, Wittchen i Crazy Bubble

Justyna Listkiewicz
lis 27 2023

W tym roku postawiliśmy ambitny cel zwiększenia powierzchni najmu, a z każdym kolejnym kwartałem zbliżamy się do jego osiągnięcia. Dużą uwagę przywiązujemy do doboru najemców w taki sposób, aby oferta Galerii Mazovia odpowiadała na różnorodne potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy zadowoleni, że przyciągamy do regionu nowe, renomowane i powszechnie rozpoznawalne marki. Nowe otwarcia są szczególnie istotne dla mieszkańców Płocka i okolic, ponieważ nie tylko tworzymy nowe możliwości zakupowe, ale także wzbogacamy ofertę, dzięki której można miło spędzić czas w Galerii Mazovia - mówi Izabela Tucholska-Oleszczuk, Dyrektor Galerii Mazovia.

Zobacz okazje cenowe: https://ding.pl/biedronka,79

Nowe osoby wynajmujące Galerię Mazovia

Pierwszy sklep stacjonarny Sports Direct otworzył się w płockim centrum od 22 września. Sklep należy do największej i najbardziej popularnej sieci sklepów z odzieżą i obuwiem sportowym w Wielkiej Brytanii. W sklepie można znaleźć produkty sportowe znanych marek, które są popularne na całym świecie. Produkty są przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów.

20 września, po przerwie, sklep marki Pandora otworzył swoje drzwi. Duńska firma, specjalizująca się w produkcji biżuterii, posiada nowy salon na poziomie 0 - jest to jeden z ponad 1800 sklepów firmowych na całym świecie i jedyny w Płocku. Od początku września w Galerii Mazovia jest dostępna strefa gastronomiczna Crazy Bubble, gdzie odwiedzający mogą skosztować Bubble Tea, kawy, gofrów, napojów mlecznych i sorbetów. Oferta Mazowsza obejmuje ponad 120 sklepów, restauracji i punktów usługowych.

Udostępnij